Kdo jsme Blog Kontakt
Ve Winheadu bojujeme o přežití!
26.3.2019
Pro rok 2019 jsme pro vás ve Winheadu připravili několik novinek. Stále zůstáváme lidmi, kteří se specializují na rozvoj firem a jednotlivců, jen jsme zužitkovali nabrané zkušenosti a promítli je do nových programů. Vyšperkovali jsme a dovedli k dokonalosti to, v čem jsme dobří. A co, že to máme nového?
BOJ O PŘEŽITÍ
Není to obyčejný vzdělávací a motivační kurz, tak jak jej možná znáte. Tady půjde opravdu do tuhého.
Smyslem akce je pomoci skupině lidí lépe fungovat v týmu, naučit je nové dovednosti, posunout jejich limity a zvýšit jejich fyzickou i psychickou odolnost. V Boji o přežití vystavíme tým lidí reálnému stresu. V simulovaných podmínkách poznají sebe i své kolegy v krizových situacích, budou muset splnit těžké úkoly, a společně zvládnout nejednu náročnou situaci.
Akce je rozdělena do tří navazujících fází.
  • V úvodu účastníky naučíme tzv. hard skills: Jak ošetřit raněného, obstarat si vodu, najít si úkryt, jak nejlépe komunikovat a fungovat v týmu, chránit jeden druhého. Nastavíme pravidla a stanovíme cíl mise.
  • Samotná akce trvá přibližně 30 až 48 hodin. Pozor! Váš boj o přežití začíná….
  • Akce je zakončená koučovacím rozhovorem, kde členové týmu zpracují prožité situace, zážitky a pocity. Pod vedením profesionálních koučů odhalí svoje silné stránky i slabiny. Poznají sami sebe a své okolí v situacích, do kterých se běžně nedostanou. Analogicky pak budou schopni převést tyto zkušenosti do svého běžného pracovního i osobního života, zvýší svůj výkon a posunou osobní hranice.
Po našich zkušenostech v oblasti rozvoje a HR jsme zvolili vzdělávání zaměstnanců formou uceleného zážitku, boje o přežití, kde každá strávená minuta vede k lepšímu výkonu v práci i osobním životě. Akce je koncipována tak, že přinese maximální užitek nejen firmě, ale i jednotlivcům. Pokud platí, že jedině mimo svou komfortní zónu je člověk schopen dosáhnout růstu, představte si, čeho můžete dosáhnout, když se objevíte od této hranice na míle daleko.
A jaké programy pro vás máme nachystané? Takové, kde se budete učit, poznávat sami sebe, zdolávat překážky, nebo se jen bavit. Pokaždé vás ale posuneme o krok dál a donutíme vyrůst.
  • Boj o přežití: 2-3 dny, pro skupiny do 15 osob
  • Boj o přežití – kurz pro jednotlivce
  • Branně orientační závod: 1 den pro 40 – 400 osob
  • Taktické hry: 1-2 dny pro 30 – 100 osob
  • Funny park: 1 den
Všechny programy připravujeme na míru, podle požadavků, potřeb a očekávání každého klienta. V rámci všech akcí zajistíme ubytování, stravování, raut i kulturní program. Akce realizujeme v délce 1, 2 nebo 3 dny. Pro náročné, malé týmy uspořádáme i pěti denní akci.
Tomáš Winkler
CEO, konzultant
tomas.winkler@winhead.cz
+420 724 033 668
zpět
Výzva jménem Winhead Challenger
Už dlouho mluvíme o naší nejnovější a v oblasti HR a employer branding revoluční platformě Winhead Challenger. Ale co to vlastně je? Winhead Challenger je nový unikátní systém/služba/aplikace propojující zaměstnance napříč odbory i hierarchií společnosti…
přečíst
Žádný nástroj ani metoda nefunguje, pokud manager není angažovaný
Stává se někdy, že začneme využívat nový nástroj, který má vynikající reference a ostatní firmy s ním dosahují lepších výsledků, a ono nám to nefunguje. Je to velmi jednoduché. Neexistuje nástroj či systém, který funguje sám, bez vašeho přičinění.
přečíst
Brát péči o lidi jako kalkul, až bude hůř, je nesmysl
Magda Zdena Dvořáková zakladatelka a jednatelka, HR-NEC s.r.o., spolupracující s WINHEAD na implementaci platformy Challenger, diskutovala v rozhovoru s Janem Rafajem a Tomášem Winklerem o výsledcích, které společnosti RESIDOMO v praxi přináší Challenger.
přečíst