Kdo jsme Blog Kontakt
Výzva jménem Winhead Challenger
24.4.2019
Už dlouho mluvíme o naší nejnovější a v oblasti HR a employer branding revoluční platformě Winhead Challenger. Ale co to vlastně je? Winhead Challenger je nový unikátní systém/služba/aplikace propojující zaměstnance napříč odbory i hierarchií společnosti….. Aha, hm, a co to jako má teda, prosím pěkně být?
Nebojíme se říct, že Challenger je doslova „REVOLUČNÍ“ interní sociální síť se silným přesahem do offline provozu firmy. Je to aplikace, systém a služba profesionálů v oblasti employer brandingu, HR a osobního rozvoje. Nenásilnou formou motivuje zaměstnance v oblasti vzdělávání, zdravého životního stylu, v oblasti kultury a sportu, mezilidských vztahů, budování firemních hodnot i rodinného života.
Základními kameny aplikace Challenger jsou gamifikace (pozn. Rádi si hrajeme. Všichni. Bez rozdílu.), přijímání výzev a sdílení zážitků. Pomocí nich vybudujeme ve vaší firmě zcela odlišné pracovní prostředí, které bude vás i vaše zaměstnance bavit a motivovat k lepším výkonům. V práci i doma….. Ještě pořád si to nedokážete představit? Tak dál 😊
Nepleťte si Challengera s klasickým zkratkovitým řešením, které vám v dnešní době podsouvá kde kdo. A zaručeně to funguje. Zaručeně! --->>> My nabízíme dlouhodobou službu, která dlouhodobě řeší problém fluktuace a nespokojenosti zaměstnanců, z vašich pracovníků buduje tým a dlouhodobě podporuje sílu značky zaměstnavatele. Dlouhodobě. Ne ze dne na den. Ne bez vaší osobní účasti. V rámci této služby se i my staneme součástí vaší firmy, budeme analyzovat interní procesy, komunikaci i mezilidské vztahy uvnitř společnosti. Systém dokážeme přizpůsobit vám přímo na míru, výzvy budeme vymýšlet společně a budou tak přesně odrážet potřeby vaší firmy.
Takže. Co mi ten váš úžasný Challenger přinese?
Pokud bychom to měli specifikovat v oficiální řeči, bude to asi takhle:
  • Snížení fluktuace zaměstnanců
  • Zvýšení počtu zájemců o práci
  • Zvýšení motivace a spokojenosti stávajících zaměstnanců
  • Pozitivní vnímání firmy zevnitř i zvenku
  • Zlepšení image společnosti a budování silné značky zaměstnavatele
  • Optimalizace výkonů a zefektivnění interních procesů
  • Zlepšení firemní komunikace, budování týmu
Pokud bychom to měli říct v lidské řeči, nebude to mít sice takový šmrnc, ale bude to pro nás pro všechny uchopitelnější: Budete mít spokojené zaměstnance, kterým se bude dařit doma i v práci, z vašich lidí se stane skvěle fungující tým, který bude sám od sebe vaši společnost propagovat. A co je nejlepší? O vaší firmě se začne mluvit jako o firmě, kde to „prostě funguje“.
Tomáš Winkler
CEO, konzultant
tomas.winkler@winhead.cz
+420 724 033 668
zpět
Žádný nástroj ani metoda nefunguje, pokud manager není angažovaný
Stává se někdy, že začneme využívat nový nástroj, který má vynikající reference a ostatní firmy s ním dosahují lepších výsledků, a ono nám to nefunguje. Je to velmi jednoduché. Neexistuje nástroj či systém, který funguje sám, bez vašeho přičinění.
přečíst
Ve Winheadu bojujeme o přežití!
Pro rok 2019 jsme pro vás ve Winheadu připravili několik novinek. Stále zůstáváme lidmi, kteří se specializují na rozvoj firem a jednotlivců, jen jsme zužitkovali nabrané zkušenosti a promítli je do nových programů. Vyšperkovali jsme a dovedli k dokonalosti to, v čem jsme dobří. A co, že to máme nového?
přečíst
Brát péči o lidi jako kalkul, až bude hůř, je nesmysl
Magda Zdena Dvořáková zakladatelka a jednatelka, HR-NEC s.r.o., spolupracující s WINHEAD na implementaci platformy Challenger, diskutovala v rozhovoru s Janem Rafajem a Tomášem Winklerem o výsledcích, které společnosti RESIDOMO v praxi přináší Challenger.
přečíst